Регистрация

Переселенці з Попасної можуть отримати гуманітарну допомогу поштою

Переселенці з Попасної можуть отримати гуманітарну допомогу поштою

За тиждень переселенці з Попасної, які мешкають в різних містах, отримали майже 1 500 посилок із гуманітарною допомогою. Про це повідомляє прес-служба ЛОВА.

Ефективність взаємодії із "Укрпоштою" в напрямі забезпечення гуманітарною допомогою переселенців підтверджується показниками Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації за тиждень, що минає. Так, у хабі в Новомосковську продукти харчування видані 1 366 особам.

Водночас жителям Попаснянської територіальної громади, які не мають змоги отримати допомогу безпосередньо в цьому місті, через відділення АТ "Укрпошта" за тиждень відправлено 1 420 посилок.

Для отримання гуманітарної допомоги засобами поштового зв’язку необхідно заповнити форму тут. https://forms.gle/mDyNMaVQ1o5cQ8uk9 Телефон для довідок з гуманітарних питань - за номером +38 (050) 645 19 28.

Реєстр осіб, що потребують поліпшення житлових умов в частині отримання власного помешкання (заповнюється українською мовою, особою старше 18 років, яка є власником житла) доступний за наступним посиланням.https://forms.gle/HGtefMq7SmBAR2FS7

Для прийняття участі у анкетуванні з метою визначення потреб та організації роботи з надання безоплатної допомоги у сфері соціальних питань, заповнюйте форму тут.https://forms.gle/TZfwb8r9HMeBVsYWA

Даний розділ новин є майданчиком для вільної журналістики. Матеріали користувачі завантажують самостійно. Адміністрація popasna.com може не розділяти позицію блогерів і не відповідає за достовірність викладених ними фактів.

Шановні користувачі, просимо вас шановливо ставитися до співрозмовників в коментарях, навіть якщо ви не згодні з їх думкою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Другие статьи рубрики