Регистрация

Як правильно вибрати малюнок шпалер?

шпалери

У себе вдома кожен із нас проводить чималу частину свого життя. Саме тому при проведенні ремонту слід дуже серйозно підійти до вибору стилю. Інтер'єр повинен сприяти відпочинку після важких робочих буднів, при цьому наголошувати на індивідуальності власника житла. Шпалери є одним із центральних об'єктів інтер'єру, вони задають настрій приміщенню, створюють правильну атмосферу. РемонтДім - якісний ремонт квартир у Львові

При виборі шпалер головне правильно підібрати таке поєднання малюнка та фактури, яке чудово гармоніювало б із загальною стилістикою інтер'єру. Насамперед враховуйте величину малюнка. Справа в тому, що великий малюнок сприйматиметься гостями так само, як і інші елементи інтер'єру. Таким чином, важливо пам'ятати, що неправильний вибір візерунка або малюнка призведе до швидкої стомлюваності очей та викликати дратівливість. Якщо в приміщенні практично всю стіну закриває меблі, тоді великий малюнок буде доречний тільки якщо у вас високі стелі, оскільки якщо над меблевою стінкою буде видно лише частину великого малюнка, тоді його немає сенсу використовувати.

Середньорозмірний рисунок є оптимальним варіантом для більшості приміщень. Великий малюнок прагнути зайняти головну роль інтер'єрі. Тоді як середньомасштабні здатні гармонійно вписатися в інтер'єр, наголошуючи на цілісності всіх його елементів. Таке дизайнерське рішення дозволяє створити максимально комфортну психологічну атмосферу в кімнаті, яка не дратує очі, що дозволить розслабитися після робочого дня.

Що стосується дрібного візерунка - він уже не сприйматиметься так виразно, як малюнки інших масштабів, оскільки його елементи занадто малі, щоб привертати до себе занадто багато уваги. Елементи візерунка таких шпалер не повинні бути менше 1 см. Це зумовлено тим, що дрібніший візерунок вже не сприйматиметься як малюнок, через що він втратить виразність і стане схожим на фактуру. Саме тому розмір малюнку надзвичайно важливий. Важливо враховувати, що контрастний малюнок сприяє тому, що вам простіше буде зосередитись на чомусь. М'якіші переходи кольорів і відтінків здатні привнести атмосферу затишку, а також заспокоюють нерви.

Не менш важливою є фактура шпалер, оскільки вона дуже сильно впливає на наше сприйняття. Фактура здатна створити певну гру світла та тіні, що надає поверхні шпалер особливий зовнішній вигляд. Ще одним важливим моментом є геометрія малюнка. Найчастіше у малюнку шпалер зустрічаються квадрат, коло та трикутник. Вони можуть бути яскраво виражені або майже непомітні. Однак кожна з цих геометричних фігур має певний вплив і має власні властивості. Шпалери з малюнком у вигляді кіл здатні суттєво зменшити агресивність, а також покращити загальний моральний стан. Найкращим місцем для використання таких шпалер є спальня. Квадрат символізує серйозність та дотримання правил. Саме тому візерунок, виконаний у вигляді квадратів посилює відповідальність, а також упорядковують життєві ритми. Рідше у візерунках застосовують трикутники. Ця фігура є символом прагнення виділитися та бути визнаним. Тривале споглядання цього малюнку може викликати погані емоції, тому краще не вибирати шпалери із візерунком із трикутників.

Даний розділ новин є майданчиком для вільної журналістики. Матеріали користувачі завантажують самостійно. Адміністрація popasna.com може не розділяти позицію блогерів і не відповідає за достовірність викладених ними фактів.

Шановні користувачі, просимо вас шановливо ставитися до співрозмовників в коментарях, навіть якщо ви не згодні з їх думкою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Другие статьи рубрики