Регистрация

Як заправити картридж Canon: покрокова інструкція

заправка картриджа canon

На сучасному ринку можна зустріти велику різноманітність моделей принтерів. Це дозволяє кожному підібрати той варіант, який відповідатиме його вимогам та фінансовим можливостям. Як показує практика, одними з найпопулярніших є принтери Canon – лазерні та струменеві. І це не дивно. Дані пристрої відрізняються невисокою вартістю та якісною роботою. Вони надійні та довговічні.

Як працює картридж принтера?

Принцип роботи подібних агрегатів заснований на використанні чорнила, що знаходиться в картриджі. Вони дозволяють друкувати потрібне зображення на папері. Після виконання певного обсягу робіт фарба у картриджі закінчується. У результаті повноцінно функціонувати пристрій не може. Можна сказати більше: принтер не виконуватиме основне призначення – друкувати текст.

Як заправити картридж Canon: покрокова інструкція

Не варто засмучуватися, виправити ситуацію легко. Достатньо встановити новий картридж. Незважаючи на невисоку вартість пристрою, ціна на витратні матеріали є досить високими. Для деяких користувачів це стає справжньою проблемою. Звичайно, можна використовувати пігментні чорнила для принтера, придбати які можна за посилнням: https://mak.trade/pigmentnye-chernila/.

Заправка картриджа для принтера Canon – альтернативне рішення для ситуації, що склалася. Виконати цю роботу можна за допомогою спеціалістів або власноруч. Причому обидва варіанти будуть дешевшими, ніж купувати новий витратний матеріал.

Чорна фарба

Заправка картриджа для принтера Canon залежить від того, для якої моделі пристрою вона виконується, оскільки їхня комплектація відрізняється. Але є низка операцій, які є однаковими для всіх.

Перше, з чого необхідно почати, - це визначити, в якому картриджі закінчилося чорнило, так як у Canon їх передбачено зазвичай два: для чорного і кольорового друку. Крім цього, потрібно придбати необхідне чорнило на сайті: mak.trade/chernila-dlya-canon/. При цьому їх колір повинен відповідати тому, який використовується у пристрої.

Тепер можна розпочинати основні дії. Спочатку картридж необхідно дістати з принтера. Після цього наклеїти скотч там, де знаходиться сопло. Воно розташоване внизу. Вгорі є наклейка, яку потрібно відірвати. Візьміть шприц і наберіть у нього з тюбика чорнило. Достатньою кількістю буде 10 мілілітрів. Голку необхідно вводити у точній частині деталі. Для цього призначений спеціальний отвір.

Вся процедура має проводитися максимально акуратно та повільно. В іншому випадку ви не тільки забруднитеся в чорнило, але й пошкодите деталь, і вона буде непридатна для подальшого використання. Після того, як шприц повністю звільнився від чорнила, необхідно обережно дістати голку та наклеїти на картридж наклейку, яку було попередньо знято. Також не забудьте з сопла зняти скотч. Після цього можна картридж встановлювати та перевіряти на якість роботи.

Кольорова фарба

Оскільки в принтері є інший картридж, який призначений для кольорового друку, то згодом і він може перестати друкувати. Якщо так сталося, просто необхідно його заправити. Принцип дій схожий на те, що описано вище. Головна відмінність полягає в тому, що потрібно ввести не один колір фарби, а кілька. У такій деталі для цього передбачено декілька відповідних отворів. Кожне відповідає за ємність з певним кольором. Перш ніж вводити фарбу, важливо їх визначити. Якщо ж процедура буде виконана неправильно, а кольори сплутаються, то картридж прийде в непридатність.

Визначити кольори нескладно. Це допоможе тонкий предмет, його необхідно ввести в отвір. Наприклад, сірник, зубочистка та інше. Коли ви дістанете її, то побачите, який колір у ємності. Після цього введення фарб виконується шприцом з голкою.

Тільки тепер набирати потрібно не більше 5 мл. чорнила. Після того, як всі ємності заповнені, необхідно заклеїти верх деталі та звільнити сопло від скотчу. Картридж готовий до використання та може встановлюватись у принтер.

Даний розділ новин є майданчиком для вільної журналістики. Матеріали користувачі завантажують самостійно. Адміністрація popasna.com може не розділяти позицію блогерів і не відповідає за достовірність викладених ними фактів.

Шановні користувачі, просимо вас шановливо ставитися до співрозмовників в коментарях, навіть якщо ви не згодні з їх думкою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Другие статьи рубрики