Регистрация

На Луганщині відкрили Центр комп’ютерної грамотності для людей похилого віку

На Луганщині відкрили Центр комп’ютерної грамотності для людей похилого віку

У наше життя вже давно ввійшли комп’ютери, мобільні телефони, нові комунікації, і саме потреба йти в ногу з часом відкриває нові можливості в житті людей поважного віку. 

 

Проєкт з облаштування центрів мав на меті підвищити якість і доступність соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку» територіальних центрів соціального обслуговування у громадах, яку впровадили в Україні ще 2011 року.

 

 Основними завданнями надання послуги є створення умов для всебічного розвитку людей старшого віку, зокрема організація та проведення безкоштовного навчання та освітніх заходів.

 

Саме цей проєкт надасть можливість мешканцям міста поважного віку бути обізнаними в таких важливих на даний час питаннях як користування особистим кабінетом, платежі та комунальні послуги онлайн, користування програмою та додатком Пенсійного фонду тощо.

 

Подякував Уряду Канади за допомогу в складні для Луганщини часи, а партнерам з ПРООН – за спільну роботу та партнерські стосунки.

 

Адже, сьогоднішній захід є яскравим прикладом синергії зусиль.

Інформація з Facebook — сторінки Дениса Денищенка

Даний розділ новин є майданчиком для вільної журналістики. Матеріали користувачі завантажують самостійно. Адміністрація popasna.com може не розділяти позицію блогерів і не відповідає за достовірність викладених ними фактів.

Шановні користувачі, просимо вас шановливо ставитися до співрозмовників в коментарях, навіть якщо ви не згодні з їх думкою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Другие статьи рубрики