Регистрация

ЯК «ПОДОЇТИ» ВЛАСНИХ ГРОМАДЯН або що таке насправді «нульове декларування»

Президентський Закон щодо запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізособами набрав чинності та стане справжнім механізмом фінансового грабунку громадян і передусім малого та середнього бізнесу.

Одноразове декларування громадян стартує 1 вересня 2021 р. і триватиме рік - до 1 вересня 2022 р. Отже на добровільну «явку з повинною» є рік.

Закон вимагає задекларувати: валютні цінності; нерухоме майно; рухоме майно; цінні папери; права на отримання дивідендів, процентів тощо.

Якщо ви хочете скористатись «нульовкою» і декларуєте готівку, то її у вигляді дорогоцінних (банківських) металах необхідно покласти на спеціальний банківський рахунок! Пригадуєте, як усі «клали гроші на книжки», а потім куди ці кошти поділися?

Після зарахування банком коштів на рахунок, співробітники повинні встановити джерела їх походження та провести фінансовий моніторинг особи! Цікаво, що у разі ліквідації банку повернення коштів в повному обсязі може стати взагалі нереальним. Адже з Фонду гарантування вкладів повертаються, в кращому випадку, лише 200 тис. грн.

Крім того, за рухоме, нерухоме майно, грошові кошти, цінні папери тощо потрібно сплатити податок в розмірі 5%.

Після добровільної «явки з повинною» упродовж 60 календарних днів Декларація перевіряється. В разі виявлення помилок - неправильно визначені сума чи ставка збору; порушено умови розміщення валютних цінностей у банківських та/або в інших фінансових установа – із задекларованих цінностей доведеться сплатити 18%!!!

Чим це всім нам загрожує?

Закон розділяє громадян на всіх, хто має віддати останнє та «недоторканих»: чиновники та депутати і ряд інших категорій звільняються від такого диво декларування (оплиски)! З 1 вересня 2022 р. усі фізичні особи автоматично вважатимуться такими, що підтвердили сплату податків з усіх своїх доходів і з усього майна. Тобто майно і доходи мільйонів пересічних громадян вочевидь потрапляє у зону уваги контролюючих та правоохоронних органів.

«Прийде весна – будемо саджать»! Пам’ятаєте це гучне гасло? Не можемо «посадити» багатих, тоді будемо садити бідних!?

Даний розділ новин є майданчиком для вільної журналістики. Матеріали користувачі завантажують самостійно. Адміністрація popasna.com може не розділяти позицію блогерів і не відповідає за достовірність викладених ними фактів.

Шановні користувачі, просимо вас шановливо ставитися до співрозмовників в коментарях, навіть якщо ви не згодні з їх думкою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Другие статьи рубрики